Obsługa podróży służbowych od 2004 roku

Nowości

Wizzair poleci z Warszawy do Akaby, Bilbao, Walencji i Wenecji

Wizzair poinformował o planach przebazowania do Warszawy dziewiątego samolotu, co umożliwi uruchomienie z Lotniska Chopina czterech nowych tras – do Akaby w Jordanii, Wenecji we Włoszech oraz Walencji i Bilbao w Hiszpanii. Obecnie Wizzair obsługuje z Warszawy 58 tras do 24 krajów.

Podczas konferencji prasowej Evelin Jeckel, Network Officer w Wizz Air, poinformowała, że przewoźnik od 12 grudnia br. zacznie latać do Walencji dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Od 13 grudnia we wtorki i soboty będą odbywać się loty do Akaby w Jordanii. Od 14 grudnia zainaugurowane zostaną połączenia do Wenecji oraz od 28 marca 2023 roku do Bilbao w Hiszpanii. Bilety są już dostępne w systemie, a ich ceny zaczynają się od 119 zł.

“Chcielibyśmy dzisiaj ogłosić rozwój naszej siatki połączeń z Polski poprzez dodanie dziewiątego samolotu do naszej bazy na Lotnisku Chopina. Nowy samolot pozwoli nam również na uruchomienie kolejnych połączeń z Warszawy” – powiedziała Evelin Jeckel, Network Officer w Wizz Air.

Dodatkowo przewoźnik planuje zwiększyć częstotliwość lotów do Alicante z dwóch do trzech rejsów w tygodniu, do Barcelony z pięciu do siedmiu, Bazylei z dwóch do trzech, Kutaisi z czterech do siedmiu oraz Malagi z trzech do czterech.

Źródło: Wizzair

8 sierpnia 2022