Obsługa podróży służbowych od 2004 roku

Nowości

WizzAir: 4 nowe trasy z Polski!

Wizz Air zapowiedział dodanie czterech nowych tras do swojej siatki połączeń z Polski. Już od stycznia pasażerowie taniego przewoźnika będą mogli polecieć z Gdańska i Poznania do Werony oraz z Gdańska i Krakowa do Malagi.

Werona to miasto położone w północno-wschodnich Włoszech, w regionie Wenecji Euganejskiej. Leży nad rzeką Adygą, u podnóża Alp Weneckich. Wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO i ojczyzna Romea i Julii, miejsce pełne historii, kultury, muzyki i architektury. Kraina wielkich tradycji, od opery po wyśmienite jedzenie i wino.

Malaga, położona w hiszpańskiej Andaluzji, to miasto na wybrzeżu Morza Śródziemnego z licznymi plażami. Malaga to połączenie kultury i morza z tętniącą życiem atmosferą, licznymi barami serwującymi tapas, nowoczesnymi dzielnicami, portem oraz zabytkami. To także miejsce narodzin Pabla Picassa.

“Z radością ogłaszamy ekspansję naszej siatki połączeń z Polski dodając kolejne 4 trasy. Dzięki stałemu rozwojowi oraz zaangażowaniu w tworzenie jak najlepszych możliwości podróży pasażerom, już dziś możemy poinformować o nowych trasach. Z Gdańska i Poznania pasażerowie będą mieli możliwość polecieć do Werony, a z Gdańska i Krakowa do Malagi. Wierzymy, że ultraniskokosztowe taryfy Wizz Air i atrakcyjne miejsca w siatce połączeń ułatwią podróże lotnicze wszystkim pasażerom. Serdecznie zapraszamy Państwa na pokład Wizz” – powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Wizz Air dysponuje jedną z najmłodszych flot w Europie – średni wiek samolotu wynosi nieco ponad 4,5 roku i nadal będzie zmniejszał się do 3 lat i 6 miesięcy w 2024 roku, a następnie do 3 lat i 2 miesięcy w 2026 roku. Ślad środowiskowy pasażera podróżującego z Wizz Air to średnio 57,2 gr na pasażera/kilometr.

Źródło: WizzAir

14 listopada 2022