Obsługa podróży służbowych od 2004 roku

Nowości

SAS poleci do Bangkoku po 9 latach przerwy

SAS kontynuuje rozwój oferty i dostosowuje ją do rosnącego popytu na podróże turystyczne, otwierając nowe połączenie do Bangkoku w Tajlandii. Wraz z nowym rozkładem zimowym, pasażerowie skandynawskiego przewoźnika będą mieli możliwość lotu bezpośredniego do Bangkoku trzy razy w tygodniu, z wygodnymi lotami nocnymi w obie strony. Połączenie obsługiwane będzie Airbusem A350, zabierającym na pokład 300 pasażerów w trzech klasach podróży – SAS Business, SAS Plus i SAS Go. Pierwszy lot z Kopenhagi zaplanowany jest na 30 października 2023.

„Tajlandia i kraje skandynawskie mają długą historię przyjaźni i współpracy, a powrót z bezpośrednią trasą po dziewięciu latach to prawdziwa przyjemność. Trasa do Bangkoku zaoferuje doskonały punkt wejścia do szerszej Tajlandii i będzie świetną opcją zarówno dla osób podróżujących w celach biznesowych, jak i turystycznych. Bangkok to tętniący życiem punkt spotkań dla międzynarodowego biznesu, a kraj ten, dzięki pięknym plażom, wspaniałej przyrodzie i niezwykłej tajskiej kuchni, znalazł się w czołówce wielu rankingów jako najpopularniejsza destynacja turystyczna na świecie. Bez względu na powód podróży, cieszymy się, że po raz kolejny możemy zaoferować bezpośrednie połączenie między Skandynawią a Krainą Uśmiechu”, mówi Anko van der Werff, prezes i dyrektor generalny SAS.

Rozkład lotów Kopenhaga – Bangkok prezentuje się następująco:

Poniedziałki, środy i piątki
SK973 CPH 23:30 BKK 17:05 (+1)

Wtorki, czwartki i soboty
SK974 BKK 23:45 CPH 06:35 (+1)

W trakcie sezonu zimowego 2023/2024, SAS będzie realizował połączenia także do dwóch innych destynacji azjatyckich, latając trzy razy w tygodniu do Tokio Haneda (HND) i Szanghaju (PVG).

19 maja 2023