Obsługa podróży służbowych od 2004 roku

Nowości

Lufthansa odebrała pierwszego Airbusa A321neo

Pasażerowie Lufthansy mogą teraz cieszyć się zupełnie nowym komfortem na trasach krótko- i średniodystansowych. Grupa Lufthansa odebrała we Frankfurcie pierwszego Airbusa A321neo, w którym zastosowano ulepszone fotele, zapewniające jeszcze większy komfort podróży. Nowe fotele wprowadzane są wspólnie przez trzy linie z Grupy LH: Lufthansę, SWISS i Austrian Airlines.

Wygodna tapicerka siedziska i oparcia poprawia komfort siedzenia dzięki ergonomicznemu rozkładowi nacisku. Z kolei innowacyjny sposób odchylania oparcia zapewnia pasażerom jeszcze większą przestrzenią osobistą, co osiągnięto opracowując na nowo układ kieszeni na prasę. Nowe fotele zapewniają większy komfort nie tylko podczas lotu, ale także podczas kołowania, startu i lądowania, ponieważ oparcie w trakcie tych trzech faz może być ustawione z 20-stopniowym odchyleniem, a w klasie biznes nawet z 26-stopniowym. Producentem foteli jest włoska firma Geven.

Dodatkowo każdy rząd siedzeń wyposażony został w porty USB, które po raz pierwszy w Grupie Lufthansa będą również dostępne na rejsach krótkodystansowych. W przyszłości pasażerowie uzyskają ponadto możliwość wygodniejszego ustawienia własnych tabletów, dzięki nowemu uchwytowi w stolikach.

Lufthansa Group odbierze ponad 100 nowych samolotów z rodziny Airbus A320neo do roku 2025.

28 maja 2019