Obsługa podróży służbowych od 2004 roku

Nowości

LOT wraca na trasę z Warszawy do Rzymu

Do siatki połączeń Polskich Linii Lotniczych LOT wraca trasa Warszawa – Rzym. Na lotnisko Fiumicino polecimy od 30 października 2023. Połączenie obsługiwane będzie Boeingami 737 MAX 8.

Jako narodowy przewoźnik działamy ramię w ramię z polskim biznesem. W ostatnich dwóch latach nasi eksporterzy ulokowali we Włoszech towary o wartości przekraczającej 100 mld zł. Wierzę, że lepsza komunikacja ze stolicą tego wielkiego partnera gospodarczego Polski zapewni dalszy wzrost wymiany handlowej. Rzym jest też w czołówce najchętniej odwiedzanych przez Polaków miast, co potwierdzają rankingi branży turystycznej i wysokie wyniki sprzedaży naszych rejsów do Wiecznego Miasta z Radomia. Otwierając połączenie na trasie Warszawa – Rzym, odpowiadamy więc na oczekiwania pasażerów i zapraszamy ich do podróży naszymi liniami – jednymi z najbardziej punktualnych w Europie – powiedział Michał Fijoł, prezes Polskich Linii Lotniczych LOT.

Pierwszy rejs z Lotniska Chopina na Lotnisko Rzym-Fiumicino zaplanowano na 30 października 2023 r. O godzinie 7:15 Boeing 737 MAX 8 będzie startował w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty. Z kolei o 16:30 odleci w środy, piątki i niedziele. Loty powrotne z Rzymu będą odbywać się od wtorku do niedzieli o godzinie 19:40 czasu lokalnego oraz w poniedziałki o godzinie 10:25. W przyszłorocznym sezonie letnim narodowy przewoźnik będzie latał z Okęcia do stolicy Włoch również od poniedziałku do niedzieli, jednak z większą częstotliwością – zarówno lotów porannych, jak i popołudniowych. Loty na tej trasie będą trwać około dwóch godzin. Bilety są już dostępne w sprzedaży – szczegółowe informacje u agentów Amin Travel.

24 lipca 2023