Obsługa podróży służbowych od 2004 roku

Nowości

LOT wraca do Pekinu

Dreamliner LOT-u znów poleci do Pekinu. Już w środę 7 grudnia o godzinie 22:00, z lotniska w Warszawie, wystartuje pierwszy rejs do Pekinu. Lot potrwa 10 godzin i będzie realizowany samolotem typu Boeing 787-Dreamliner. Samolot wyląduje w stolicy Chin 8 grudnia o godzinie 15.15. 

Polskie Linie Lotnicze LOT wracają z połączeniami do Pekinu po niemal dwóch latach nieobecności. Otwarcie granic Azji dla podróżnych oraz zainteresowanie pasażerów zdecydowały o przywróceniu tego kierunku do siatki połączeń LOT-u. Poprzednio maszyny narodowego przewoźnika lądowały w Porcie Lotniczym Pekin-Daxing (PKX), tym razem Dreamlinery będą lądować na lotnisku Pekin-Capital (PEK). Rejsy zaplanowano raz w tygodniu – w środy. Co ciekawe, pierwszy samolot wystartuje w Międzynarodowym Dniu Lotnictwa Cywilnego! Tego dnia LOT wznowi również rejsy cargo do Pekinu.

Bilety są już dostępne u agentów Amin Travel. Narodowy przewoźnik zaprasza na pokład!

Pekin jest stolicą Chin i jego trzecim co do wielkości miastem. Barwna metropolia kusi feerią zapachów i smaków, na czele ze słynną kaczką po pekińsku. Tak zwane Zakazane Miasto obfituje również w bujną przyrodę, w której prym wiodą rzadko spotykane gatunki drzew czy różane ogrody. Warto wybrać się również 70 km za stolicę, by podziwiać legendarny Wielki Mur Chiński.

23 listopada 2022