Obsługa podróży służbowych od 2004 roku

Nowości

LOT rozszerza współpracę z JetBlue

LOT poinformował o rozszerzeniu współpracy z Jet Blue Airways. Dzięki umowie interline na jednym bilecie będzie można podróżować z Polski do destynacji obsługiwanych przez amerykańskiego przewoźnika w USA, Meksyku czy Karaibach. Zagwarantowana będzie jednolita obsługa bagażowa, a w razie opóźnień bilet można będzie przebukować na kolejny rejs.

Partnerstwo z Jet Blue to kolejny dowód na to, że wykorzystujemy każdą okazję, aby zaoferować naszym pasażerom jak najszerszą siatkę połączeń. Dzięki tej umowie będzie można polecieć przez Nowy Jork do kilkudziesięciu miast w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i na Karaiby i to na jednym bilecie. To kolejny krok wzmacniający naszą obecność na rynku północnoamerykańskim. Jestem przekonany, że doskonały produkt JetBlue spodoba się naszym pasażerom – powiedział Michał Fijoł, członek zarządu ds. handlowych w Polskich Liniach Lotniczych LOT.

Jet Blue to szósty co do wielkości przewoźnik lotniczy w USA, w 2021 przewiózł ponad 30 mln pasażerów, korzystając przy tym głównie z samolotów wyprodukowanych przez Airbusa.

12 października 2022