Obsługa podróży służbowych od 2004 roku

Nowości

LOT poleci z Wrocławia do Seulu

Ze stolicy Dolnego Śląska polecimy bezpośrednio do Seulu. Nowe połączenie realizowane będzie raz w tygodniu od 3 listopada. To kolejna z nowości polskiego przewoźnika. Skorzystają z niej zarówno ci, którzy związani są z działającymi na Dolnym Śląsku koreańskimi firmami, jak i amatorzy dalekich podróży. Na pokładzie Dreamlinera dostaną się z Wrocławia do Seulu – stolicy i największego miasta Korei Południowej. Oznacza to, że biura zlokalizowane w tamtejszych nowoczesnych wieżowcach oraz smakołyki z targu Tongin czy spacery po ekskluzywnej dzielnicy Gangam-gu, znajdą się w zasięgu ręki każdego wrocławianina.

Stale pracujemy nad przywróceniem PLL LOT trwałej rentowności. Stawiamy na doskonałość operacyjną i rozwój działalności w najbardziej obiecujących segmentach, wykorzystując wszelkie rynkowe okazje. Między innymi dlatego do naszej oferty dołączamy dalekie połączenia z portów regionalnych – powiedział prezes Michał Fijoł, dodając: Działamy na wysoce konkurencyjnym rynku, codziennie mierząc się z liniami dominującymi na światowym niebie. Nasze wyniki wypełnienia samolotów, zestawienia punktualności czy dane finansowe potwierdzają, że realizujemy właściwą strategię.

Do stolicy Korei Południowej, w sezonie zimowym, Boeing 787 Dreamliner będzie latał w piątki o godzinie 16:25, zaś w drogę powrotną wyruszy o 8:50. Lot potrwa około jedenastu godzin. W sezonie letnim samolot wystartuje z Wrocławia do Seulu o godzinie 18:05, zaś w drogę powrotną wyruszy o godzinie 9:05 czasu lokalnego.

Bilety są już dostępne w sprzedaży. Szczegółowe informacje u kasjerów Amin Travel.

10 lipca 2023