Obsługa podróży służbowych od 2004 roku

Nowości

LOT poleci do San Francisco!

5 sierpnia 2020 r. LOT zainauguruje bezpośrednie połączenie z Warszawy do San Francisco. Rejsy realizowane będą cztery razy w tygodniu boeingami 787 Dreamliner. Będzie to już 9 trasa narodowego przewoźnika łącząca Polskę ze Stanami Zjednoczonymi.

Rejs, w trakcie którego Dreamlinery LOT-u pokonają ponad 10 tys. km potrwa nieco ponad 12 godzin. Będzie to tym samym najszybszy sposób na podróż z Polski i całego regionu Europy Środkowej i Wschodniej do San Francisco. Połączenia na tej trasie będą realizowane od 5 sierpnia cztery razy w tygodniu według następującego rozkładu:

LO 35 WAW-SFO 11:35-14:30 w poniedziałki i piątki
LO 37 WAW-SFO 17:20-20:15 w środy i soboty
LO 36 SFO-WAW 16:25-13:00 (+1) w poniedziałki i piątki
LO 38 SFO-WAW 22:10-18:45 (+1) w środy i soboty

San Francisco, szósty punkt w USA do którego bezpośrednio z Warszawy poleci LOT, od lat uznawane jest za światowe centrum biznesu. To tuż obok, w Dolinie Krzemowej, znajdują się siedziby największych koncernów technologicznych. To również popularny kierunek turystyczny, który rocznie przyciąga setki tysięcy turystów z całego świata.

Rozkład połączeń został ułożony tak, aby umożliwić również krótkie i dogodne przesiadki pasażerom z szeregu głównych miast w Europie. Podróżując z Budapesztu, Tel Awiwu, Wiednia, Göteborga, Sztokholmu, Pragi, Sankt Petersburga, Sofii, Bukaresztu, Moskwy, Tallinna, Kijowa czy większości polskich miast pasażerów czeka niespełna dwugodzinna przesiadka na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Bilety na rejsy do San Francisco są już dostępne w sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu z konsultantami Amin Travel.

7 października 2019