Obsługa podróży służbowych od 2004 roku

Nowości

Lauda poleci z Modlina do Wiednia!

Austriacki lowcost uruchomi nowe bezpośrednie połączenie z portu lotniczego Warszawa/Modlin do Wiednia już od marca 2020. Loty do stolicy Austrii będą odbywać się 7 dni w tygodniu.

Po pozyskaniu w ostatnim sezonie wakacyjnym czterech czołowych polskich touroperatorów Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin zdobył kolejnego przewoźnika rozkładowego – linię lotniczą Lauda. Austriacki przewoźnik rozpoczyna współpracę z portem od hitowego połączenia Modlin – Wiedeń.

Wiedeń po raz dziesiąty został uznany za najbardziej ruchliwe miasto na świecie. Nie ma lepszego miejsca na odkrywanie światowej sławy sztuki, kultury i przysmaków kulinarnych. Już od końca marca 2020 z podwarszawskiego lotniska będzie można udać się w niezapomnianą podróż do Wiednia, zwiedzić pałac Schönbrunn, katedrę św. Stefana lub jedną z licznych wystaw artystów krajowych i międzynarodowych.

Współpraca z Laudą i zaufanie, jakim obdarzyła nasze lotnisko austriacka linia lotnicza pokazuje jak nasz port jest postrzegany na rynku lotniczym. W tym roku rozpoczęliśmy współpracę z czołowymi polskimi touroperatorami i pozyskaliśmy kolejnego przewoźnika zagranicznego rozkładowego, a to mówi samo za siebie. Do dalszego szybkiego rozwoju portu potrzebne są kolejne inwestycje w jego infrastrukturę. – mówi Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin Sp. z o.o.

Połączenie będzie operować 7 dni w tygodniu. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Nasze połączenia dobrze działają, ponieważ mamy właściwą ofertę dla klientów wrażliwych na cenę. Z dumą oferujemy naszym pasażerom nową trasę non-stop z lotniska Warszawa/Modlin do Wiednia. Dzięki naszym nowym połączeniom City Shuttle zwiększamy naszą docelową siatkę połączeń. – mówi Andreas Gruber, Prezes Zarządu Lauda.

Lauda, największa austriacka tania linia lotnicza, została założona przez austriacką legendę sportu motorowego i biznesu lotniczego Niki Laudę. Obecnie flota Laudy składa się z 22 samolotów A320, które rozmieszczone są w 4 bazach: w Wiedniu, Dusseldorfie, Stuttgarcie i Palma de Mallorca. W 2019 roku z usług Laudy skorzysta ponad 6,5 miliona pasażerów. Linie lotnicze Lauda latają do ponad 90 miejsc docelowych w 30 krajach i oferują klientom najniższe ceny i najlepszą obsługę klienta na pokładach najnowszych samolotów A320. W 2020 r. Lauda powiększy swoją flotę do 36 samolotów A320 i przewiezie ponad 10 mln klientów, oferując im najniższe taryfy do i z Austrii.

24 października 2019