Obsługa podróży służbowych od 2004 roku

Nowości

Kompleks hotelowy The Warsaw Hub już otwarty!

Kilka dni temu miało miejsce uroczyste otwarcie nowego hotelu na warszawskiej Woli. W kompleksie The Warsaw Hub znajdują się dwie marki – Crowne Plaza oraz Holiday Inn Express, a  jego lokalizacja jest doskonała zarówno dla gości podróżujących służbowo jak i w celach turystycznych.

Crowne Plaza posiada przestronne pokoje urządzone w stonowanych, eleganckich kolorach. W hotelu znajdują się 2 bary i restauracja: na parterze w lobby goście mogą zjeść przekąskę w Signature Bar, restauracja „Nova Wola” jest doskonałym miejscem na biznesowy lunch, brunch czy kolację, a bar The Roof – zlokalizowany na 21 piętrze – oferuje niezapomniane widoki na Warszawę.

W The Hub znajduje się bardzo nowoczesna przestrzeń konferencyjna, dająca nieskończenie wiele możliwości aranżacji zarówno w przypadku niewielkich spotkań czy szkoleń, jak i dużych konferencji.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć, które zrobiliśmy w trakcie prezentacji kompleksu dla kluczowych parterów z branży podróży służbowych. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty hotelu.

7 grudnia 2020