Obsługa podróży służbowych od 2004 roku

Nowości

Kolejne destynacje Lufthansy do USA

Lufthansa zapowiedziała rozszerzenie siatki połączeń do Stanów Zjednoczonych w najbliższym sezonie letnim. Będzie wówczas oferować łącznie 27 destynacji do USA, więcej niż przed pandemią Covid-19.

Począwszy od 4 czerwca 2024 roku niemiecki przewoźnik poleci 5 razy w tygodniu do Minneapolis (MSP) na środkowych zachodzie Stanów Zjednoczonych. To miasto nad rzeką Mississippi, nazywane „miastem jezior”, jest idealnym miejscem do zwiedzania stanu Minnesota. Tutaj spotyka się miejska elegancja z ekscytującą przyrodą. Liczne parki narodowe, a nawet możliwość podziwiania zorzy polarnej, przyciąga w ten region coraz więcej turystów.

Raleigh-Durham (RDU) to druga destynacja Lufthansy w Karolinie Północnej, obok Charlotte. Począwszy od 6 czerwca 2024 roku przewoźnik poleci również pięć razy w tygodniu do miasta zwanego nową doliną krzemową. Lufthansa przewiduje, że będzie to popularny kierunek wśród podróżujących służbowo, ponieważ w obszarze Raleigh-Durham swoje oddziały mają liczne niemieckie firmy.

Dodatkowo od 30 maja 2024 do siatki połączeń Lufthansy dołączy codzienne połączenie między Monachium a Seattle (SEA), uzupełniając obsługiwane już połączenie z Frankfurtu.

Nowe loty Lufthansy do USA w sezonie letnim 2024:
– Frankfurt – Minneapolis (MSP): 5 razy w tygodniu od 4 czerwca 2024 roku
– Frankfurt – Raleigh-Durham (RDU): 5 razy w tygodniu od 6 czerwca 2024 roku
– Monachium – Seattle (SEA): codziennie od 30 maja 2024 roku

24 października 2023