Obsługa podróży służbowych od 2004 roku

Nowości

Emirates dodają dwa kolejne połączenia do Australii w odpowiedzi na rosnący popyt

Linie Emirates zrobiły kolejny znaczący krok w kierunku wznowienia lotów do Australii, zwiększając liczbę połączeń do dwóch głównych miast – Sydney i Melbourne. Przewoźnik wznowi również usługi do Christchurch w Nowej Zelandii przez Sydney, oferując nową trasę dla Australijczyków na trasie trans-Tasman.

Od 26 marca Melbourne zwiększy liczbę lotów z dwóch do trzech dziennie między hubem Emirates w Dubaju przez Singapur, a od 1 maja rozpocznie się również trzecie bezpośrednie połączenie do Sydney. Rozszerzenie usług jest następstwem niedawnej zapowiedzi podwójnych codziennych lotów do Brisbane, począwszy od 1 czerwca. Te dwa połączenia będą realizowane trzyklasowym samolotem Boeing-777 300ER oferującym pasażerom miejsca w klasach ekonomicznej, biznes i pierwszej.

Do połowy roku linie Emirates będą obsługiwać 63 połączenia tygodniowo do Australii, oferując miejsca dla ponad 55 000 pasażerów tygodniowo do i z głównych miast Australii. Melbourne i Sydney zostaną przywrócone do lotów na poziomie sprzed pandemii, co jest znaczącym kamieniem milowym w przywracaniu przez linię usług w Australii. Zwiększenie przepustowości wspiera ożywienie turystyki i ruchu biznesowego, zapewniając podróżnym jeszcze większy dostęp do i z Australii, a także zwiększając możliwości w zakresie przewozu cargo, dzięki 22-tonowej ładowności oferowanej przez Boeinga 777-300ER.

Nowo przywrócone trzecie połączenie Dubaj-Melbourne oznacza, że linie Emirates udostępniają nową opcję połączeń między Singapurem a Melbourne, aby zaspokoić duży popyt między obydwoma miastami, a także zaoferować klientom charakterystyczne, zróżnicowane produkty i usługi. Połączenie z Christchurch przez Sydney, które rozpocznie się 26 marca, będzie dla pasażerów jedyną możliwością lotu między tymi dwoma miastami Airbusem A380, flagowym samolotem Emirates.

Dodanie trzeciego codziennego połączenia do Sydney i Melbourne zapewni ponad 500 000 dodatkowych miejsc do i z Australii w ciągu roku. Powrót tych dwóch miast do częstotliwości sprzed pandemii jest fenomenalnym kamieniem milowym w przywracaniu przepustowości Australii i świadczy o naszym wieloletnim zaangażowaniu w latanie w tym rejonie – powiedział Adnan Kazim, Chief Commercial Officer Emirates Airline.

Przez ponad 25 lat świadczyliśmy usługi dla Australii od naszego pierwszego lotu do Melbourne w 1996 roku. W tym czasie z dumą przewieźliśmy ponad 40 milionów pasażerów i kontynuowaliśmy loty do Australii podczas pandemii. Nadal odnotowujemy znaczny popyt na nasze usługi, dlatego staramy się oferować Australijczykom i podróżnym więcej opcji podróżowania, w tym naszą nową kabinę klasy ekonomicznej premium. Australia jest jednym z pierwszych rynków, na których zaoferuje się tę klasę – powiedział Adnan Kazim, Chief Commercial Officer Emirates Airline.

Przywrócone połączenia Emirates

Sydney – Dubaj: trzecie codzienne połączenie non-stop

Od 1 maja 2023 r. linie Emirates dodadzą trzeci lot dziennie między Dubajem a Sydney, obsługiwany przez Boeinga 777-300ER. Lot Emirates EK416 wylatuje z Dubaju o 21:30 i ląduje w Sydney o 17:20 następnego dnia. Lot powrotny EK417 wystartuje z Sydney o 20:10 i przyleci do Dubaju o 04:30. Linie obsługują obecnie Sydney dwoma lotami A380 dziennie, a obie usługi oferują klientom wysoko cenioną klasę ekonomiczną premium.

Melbourne – Dubaj: trzecie codzienne połączenie przez Singapur

Emirates kontynuują swoje długoterminowe zaangażowanie w stymulowanie turystyki i handlu w Victorii, dodając od 26 marca 2023 r. trzeci lot dziennie do Melbourne przez Singapur. Trzeci lot będzie realizowany jako EK404 samolotem Boeing 777-300ER, którego wylot z Dubaju będzie o 21:15, przylot do Singapuru o 8:50. Następnie lot będzie kontynuowany do Melbourne, startując o 10:25 z Singapuru i lądując o 20:35 czasu lokalnego. Rejs powrotny do Dubaju EK405 startuje z Melbourne o 03:25 i ląduje w Singapurze o 08:15. Następnie samolot wyleci do Dubaju o godzinie 9:40 i przybędzie o godzinie 13:00 czasu lokalnego.

Ponowne uruchomienie Christchurch przez Sydney

Przewoźnik wznowi loty do Christchurch przez Sydney od 26 marca 2023 r., a lot A380 będzie obsługiwał numery EK412 i EK413. Lot Emirates EK412 wylatuje z Dubaju o 10:15 i ląduje w Sydney o 7:00. Następnie lot będzie kontynuowany, startując z Sydney o 08:45 i lądując w Christchurch o 13:50. Następnie samolot EK413 odleci z Christchurch o 18:20 i przybędzie do Sydney o 19:40. Ostatni odcinek EK413 wystartuje do Dubaju o 21:45 i przybędzie o 05:15 czasu lokalnego. Pasażerowie w Christchurch będą mogli nie tylko cieszyć się flagowymi samolotami linii, ale także będą mieli podwójną okazję doświadczyć debiutu bardzo pożądanej kabiny klasy ekonomicznej premium i najnowszych produktów we wszystkich klasach podróży.

Linie Emirates obsługują Australię od ponad 25 lat, od 1996 roku stopniowo rozwijając usługi do Sydney, Melbourne, Brisbane i Perth oraz innych miejsc za pośrednictwem swojego hubu w Dubaju, wzmacniając globalny zasięg lokalnych firm poprzez swoją rozległą sieć i przynosząc korzyści kwitnącej branży turystycznej poprzez przyciąganie gości. Przewoźnik obsługuje również codzienne połączenie A380 do Perth.

Szczegółowe informacje na temat oferty Emirates dostępne są u agentów Amin Travel.

24 stycznia 2023