Obsługa podróży służbowych od 2004 roku

Nowości

British Airways zaprezentowały nową klasę biznes

Linie British Airways zaprezentowały zapowiadaną od dawna nową kabinę klasy biznes, zwaną przez brytyjskiego przewoźnika Club Suite. Nowe wnętrze zadebiutuje w pierwszym we flocie BA Airbusie A350, którego odbiór planowany jest na lipiec.

Nowa klasa biznes zaoferuje pasażerom jeszcze większy komfort. Fotele rozmieszczone są w konfiguracji 1-2-1, zapewniając dostęp do korytarza z każdego miejsca i oczywiście rozkładają się do płaskiego łóżka, co jest już praktycznie standardem w tej klasie podróży. Nowością są drzwi oddzielające każdy fotel od korytarza, które zwiększają prywatność i pozwalają na spokojniejszy odpoczynek.

Każdy fotel wyposażony jest w  18,5-calowy ekran systemu rozrywki pokładowej, gniazdka elektryczne i USB,  duże schowki oraz lustro. Pasażerowie będą mogli korzystać także z szybkiego WiFi.

Podczas pierwszego etapu samoloty A350 rozpoczną loty na krótkich dystansach między Londynem a Madrytem, ​​aby umożliwić zespołom personelu pokładowego zapoznanie z nowym układem wnętrza. Rozpoczęcie rejsów długodystansowych planowane jest od 1 października 2019.

29 kwietnia 2019